Zvláštní kapitolu naší práce tvoří fotografování svatebních obřadů. Pro každý pár je sňatek vyjmečnou událostí a začátkem nového životního období. Proto si právem zaslouží být zdokumentován.

Proč profesionální fotograf?

Samozřejmě pro běžné záběry z dovolené nebo rodinné oslavy plně postačí amatérské záběry. Zvláště v době kdy téměř v každé rodině je digitální fotoaparát. Kolikrát v životě, však prožijete tak slavnostní okamžik jakým je svatební obřad? Je důležité uvědomit si, že obřad nelze pozastavit nebo dokonce zopakovat. Váš kamarád může být dobrým krajinářem, ale svatební fotografie jsou směsí portrétního a reportážního umění. Je nutné dobře zachytit důležité okamžiky obřadu a tady se uplatní zkušenost a umění fotografa, kterého amatér jen stěží dosáhne. Při focení mimo obřadní síň Vám fotograf poradí jakou pózu máte zaujmout, kam se dívat, bude pracovat se světlem, s pozadím a bude se snažit, aby fotografie zachytila co nejvěrněji atmosféru vašeho svatebního dne.

Mezi naše standartní služby patří digitální úpravy, jako jsou retuše drobných kosmetických vad,
tónování do ČB nebo hnědého ostínu, přidání různých ozdobných rámečků přímo na fotografii.
Ze všech zhotovených záběrů vybereme ty nejzdařilejší, které upravíme tak aby výsledný snímek byl co nejvěrnější dané situaci.

Ke každé zakázce od nás dostanete 1 ks CD se záběry z vaší svatby. Ke každé zakázce nad 70 snímků dostanete zdarma náš výběr 1 až 3 ks foto 20x30.

Galerie:

 

Aktualizováno ( Neděle, 20 Prosinec 2009 16:30 )